Odkurzacz BISSELL Crosswave 17132

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić ciekawe urządzenie, które sprawi, że Twoje sprzątanie stanie się o wiele łatwiejsze, a jednocześnie przyjemniejsze. Odkurzacz Crosswave 17132 zaprojektowany jest przez firmę Bissell będącą marką produkującą nie tylko urządzenia gospodarstwa domowego. Przedsiębiorstwo istnieje już od 1876 roku, co wskazuje na jego długoletnie doświadczenie w dziedzinie produktów sprawdzających się w ułatwianiu wykonywania naszych obowiązków. Mimo że sprzątanie, odkurzanie należy raczej do mniej lubianych obowiązków domowych, to dzięki Bissell Crosswave 17132 możemy sobie ten czas sprawić nawet przyjemnym.

Na wstępie warto powiedzieć, że prezentowanie przez nas urządzenie nie jest zwykłym odkurzaczem. Chociażby ze względu fakt, że tak naprawdę są to trzy urządzenia w jednym. Odkurzacz BISSELL Crosswave 17132 posiada jednocześnie funkcje odkurzacza, mopa jak i suszarki do podłóg. Pozwoli to nam na znaczne zaoszczędzenie czasu, ponieważ dzięki temu urządzeniu śmiało możecie odkurzać, prać i wycierać wszystkie rodzaje powierzchni płaskich i niskie wykładziny dywanowe. W ten sposób nie tylko usuniemy kurz i brud, ale także i plamy.

Odkurzacz BISSELL Crosswave 17132
Odkurzacz BISSELL Crosswave 17132

Odkurzacz BISSELL Crosswave 17132 – wyposażenie i montaż

BISSELL Crosswave 17132 jest wyposażony w specjalną, wymienną szczotkę, która dokładnie szoruje i zmywa podłogę bez jej uszkodzenia. Dzięki temu uzyskujemy bardzo zadowalający rezultat podczas czyszczenia domowych powierzchni. Brudna woda pozostaje w zbiorniku umieszczonym w uchwycie tego wielofunkcyjnego odkurzacza. Teraz z pewnością zastanawiacie się gdzie jest czysta woda. Odkurzacz CrossWave 17132 tak naprawdę posiada dwa osobne zbiorniczki, które zapewniają nam oddzielenie brudnej wody od tej czystej, dzięki czemu zawsze mamy do dyspozycji świeżą jej ilość. Co więcej, dzięki dwóm osobnym mieszalnikom (zamiast jednego) rzadziej wypełniamy i opróżniamy zbiorniczki, co dodatkowo oszczędza nasz cenny czas. Sam montaż pojemników jest naprawdę prosty, a jedyną czynnością, która wymaga precyzji od użytkownika jest wymieszanie płynu czyszczącego (otrzymujemy go w zestawie) z wodą w zbiorniku. Warto zaznaczyć, że samo podgrzanie wody zajmuje tylko ok. pół minut, a pozwala nam to na korzystanie z odkurzacza BISSELL Crosswave 17132 nawet przez 15 minut.

Sterowanie odkurzaczem BISSELL Crosswave 17132

Bissell CrossWave 17132 jest wyposażony w dotykowy panel sterowania, dzięki czemu można łatwo uruchomić urządzenie. Wybieramy typ podłogi, którą chcesz oczyścić i możemy startować. Natomiast obrotowa i nisko zamontowana szczotka sprawia, że o ręcznym czyszczeniu powierzchni płaskich możemy śmiało zapomnieć. Niskoprofilowa stopa odkurzająca pozwala nam na sprzątanie w wielu trudno dostępnych miejscach np. poniżej mebli i wokół nich.

BISSELL Crosswave 17132 a Funkcjonalność

Crosswave 17132 z pewnością jest kolejnym fajnym urządzeniem przeznaczonym dla gospodarstwa domowego, zwłaszcza gdy mamy dom, dzieci, czy zwierzęta. Dysponując kilkoma funkcjami w jednym urządzeniu z pewnością poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem jakie naszej maszynie się „nawiną”. W tym przypadku funkcje odkurzacza i mopa parowego każdemu z nas przydadzą się. Wszystkie gospodarstwa domowe posiadają podłogi, które narażone są na wszechobecny kurz i brud. Możemy również użyć funkcji próżni i pary oddzielnie. Brud utrzymuje się w wyjmowanym “pojemniku”, który szybko i łatwo można opróżnić, gdy jest pełny. Jest też możliwość użycia strzału parowego, jeśli potrzebujemy dodatkowej dawki pary wodnej, aby usunąć uporczywy brud.. Odkurzacz Crosswave jest tak szybki i łatwy w obsłudze!

Dzięki tym funkcjom Crosswave pozwala nam na wykorzystanie pary do usunięcia 99,9% zarazków, bakterii i wirusów znajdujących się na powierzchniach płaskich naszego domu. Warto zaznaczyć, że posiadanie naprawdę czystej podłogi ma znaczący wpływ na zdrowie i samopoczucie zarówno nasze jak i naszych najbliższych.

BISSELL Crosswave 17132 usuwa plamy z każdego miejsca

Nie ważne gdzie znajduje się nasze zabrudzenie. Czy to w Twoim domu, czy w samochodzie, czy też gdziekolwiek indziej, a może masz niesfornego zwierzaka? Wystarczy odkurzacz BISSELL Crosswave 17132 i po kłopocie. Jest to maszyna, która jest mistrzem w usuwaniu plam. Używa wody i specjalnej formuły opracowanej przez firmę BISSELL. Aby pozbyć się plam z wina, kawy czy też ketchupu pozostawionych na podłodze, wykładzinie lub tapicerce sofy lub fotelika samochodowego wystarczy użyć opisywanego przez nas sprzętu. Ponieważ Crosswave 17132 jest kompaktowy i lekki, możesz go łatwo i praktycznie wszędzie przechowywać. Jest także przenośny, dzięki czemu w Twoim domu szybko znajdzie się dla niego schowek.

BISSELL Crosswave wielofunkcyjnym urządzeniem do czyszczenia na mokro

BISSELL CrossWave 17132 to wielofunkcyjne urządzenie czyszczące 3 w 1 stworzony z myślą o intensywnym życiu. CrossWave jednocześnie odkurza, myje i dba o suche podłoże w jednym prostym kroku, od drewnianej podłogi, poprzez płytki i kafelki, aż po dywaniki. Odkurzacz ten wykonuje wszystkie trzy kroki w tym samym czasie i jest odpowiedni dla wszystkich utwardzonych podłóg i dywanów w Twoim domu.

Wyczyść wiele rodzajów powierzchni podczas jednego czyszczenia. Unikalna rolka szczotkowa z obrotową głowicą oczyszcza i zmywa podłogi, zapewniając dokładniejsze czyszczenie nie wyrzucając ponownie brudnej wody z powrotem na podłogę. Podwójne zbiorniki (czystej i brudnej wody), które są oddzielnie zamontowane eliminują konieczność częstej wymiany zbiornika na wodę. System ten zapewnia, że myjemy podłogi zawsze czystą wodą. Cyfrowe sterowanie dotykowe zapewnia intuicyjną i wygodną kontrolę czyszczenia. Panel ten zapewnia nam intuicyjną i wygodną kontrolę czyszczenia. Po prostu wybierz rodzaj podłogi, który chcesz oczyścić i gotowe!

Jednocześnie odkurzaj i myj podłogi jednym prostym krokiem

Ta wielofunkcyjna maszyna firmy Bissell wyklucza potrzebę stosowania kilku sprzętów, narzędzi i produktów, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Crosswave jest urządzeniem zdecydowanie ułatwiającym czyszczenie podłogi i powinien się znaleźć w każdym domu. Czyszczenie na mokro 3 w 1 zapewnia doskonałe czyszczenie, eliminuje etapy czyszczenia i narzędzia zwykle używane, dlatego też wielofunkcyjny odkurzacz BISSELL Crosswave powinien znajdować się wszędzie tam gdzie tylko jest potrzebny.

Śmiało możesz zastąpić Twój stary odkurzacz i kupić sobie BISSELL Crosswave.

Podziel się:

Odkurzacz BISSELL Crosswave 17132 - Opinie i komentarze

  1. Pierwszy raz widzę taki fajny odkurzacz. Wydaje mi się, że do takich dużych powierzchni jakie mam w domu na pewno byłby super. Jaki odkurzacz BISSELL Crosswave wybrać aby szybko się nie rozładowywał? Muszę poszukać takiego w sklepach, żeby zobaczyć go na żywo. Jestem bardzo ciekawa jak się prezentuje.

Dodaj komentarz